Ostukorv

Tarneaeg ja transport

TARNEAEG

Common e-poes on iga toote juurde kuvatud info, kas toode on olemas LAOS (kesklaos - Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Tartumaa) või on kaup TELLIMISEL. Kui kaupa ei ole kesklaos, siis leiate orienteeruva tarneaja toote kirjeldusest. Täpsemat infot tarneaja kohta küsige klienditeenindajalt e-kirja teel e-pood@common.ee või telefoni teel numbril 7311 111. Kaubad, mis on kesklaos (Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Tartumaa), saame kohe pärast tellimuse esitamist ning maksmist kesklaost välja saata. Anname Teile pärast tellimuse sooritamist alati teada, millal kaup orienteeruvalt kohale jõuab. Tellimus läheb töösse, kui tasutud on ettemaks vähemalt 50% ulatuses või järelmaksu sissemaks. Kauba väljastame, kui kaup on meie kesklattu jõudnud ning tellimuse eest on tasutud 100%.

 

TRANSPORT E-POEST

Common e-poest on võimalik kaupa kätte saada kahel viisil: "Kuller" või "Tulen ise järgi".

 

KULLER

Common e-poest ostes toimetame kauba kohale kasutades Omniva kullerteenust ning kaubad toimetatakse kohale tavaliselt 1-3 tööpäeva jooksul. Teile helistatakse ette ja lepitakse kokku kättetoimetamise aeg kas samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks tööpäevaks. Kuller toimetab kauba kohale E-R kell 8-20. Pakid toob kuller hoone välisukseni.

Kullerteenust kasutades lisandub kohaletoimetamise tasu. Tasu arvutatakse kogu tellimuse peale, eeldusel, et kogu tellimus toimetatakse ühele aadressile. 

Kui tellimuse kogukaal jääb alla 15 kg, on kohaletoimetamise tasuks 10 €.
15-29 kg kaaluvate saadetiste kohaletoimetamine maksab 20 €.
30-49,9 kg kaaluvate saadetiste kohaletoimetamine maksab 25 €.
50-69,9 kg kaaluvate saadetiste kohaletoimetamine maksab 30 €.
Üle 70 kg kaaluvate saadetiste kohaletoimetamine maksab 35 €. 
Täpset kulleritasu näete ostukorvis tellimust vormistades. 

TULEN ISE JÄRGI

Kõikidele ostetud toodetele on teil võimalus tulla järele Common Mööbliäri kesklattu Ülenurme Tehnoparki. Tellimust vormistades valige tarneviisiks "Tulen ise kohale".
Ise tellimusele järele tulles transpordikulu ei lisandu. 

NB! Kaup väljastatakse tellimuskinnituse või Commoni e-poe kaubaarve alusel!

 

KESKLADU
 Tööstuse tee 8, Tõrvandi, Kambja vald, 61715 Tartumaa
Kaupa väljastatakse E-R kell 10:00-17:00.