Ostukorv

Tarneaeg ja transport

TARNEAEG

Common e-poes on iga toote juurde kuvatud info, kas toode on olemas LAOS (kesklaos - Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Tartumaa) või on kaup TELLIMISEL. Kui kaupa ei ole kesklaos, siis leiate orienteeruva tarneaja toote kirjeldusest. Täpsemat infot tarneaja kohta küsige klienditeenindajalt e-kirja teel e-pood@common.ee või telefoni teel numbril 7311 111. Kaubad, mis on kesklaos (Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Tartumaa), saame kohe pärast tellimuse esitamist ning maksmist kesklaost välja saata. Anname Teile pärast tellimuse sooritamist alati teada, millal kaup orienteeruvalt kohale jõuab. Tellimus läheb töösse, kui tasutud on ettemaks vähemalt 50% ulatuses või järelmaksu sissemaks. Kauba väljastame, kui kaup on meie kesklattu jõudnud ning tellimuse eest on tasutud 100%.

 

TRANSPORT E-POEST

Common e-poest on võimalik kaupa kätte saada kahel viisil: "Kuller" või "Tulen ise järgi".

 

KULLER

Common e-poest ostes toimetame kauba kohale kasutades Omniva kullerteenust. Kauba maksumusele lisandub kullerteenuse tasu. Kulleritasu kuvatakse toote juures mõõtude kõrval ja samuti hiljem ostukorvis tellimust vormistades. Kulleritasu suurus oleneb toote kaalust. Kui kaup on saabunud kesklattu ja kauba eest on 100% ulatuses tasutud, siis edastame kauba kullerile. Teile helistatakse ette ja lepitakse kokku kättetoimetamise aeg kas samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks tööpäevaks. Kuller toimetab kauba kohale E-R kell 8-20. Väiksemad pakid toob kuller korteri ukseni. Suuremõõtmelised saadetised (nt diivan, madrats) ning pakend reaalkaaluga üle 30 kg toimetatakse välisukseni.

 

TULEN ISE JÄRGI

Kõikidele ostetud toodetele on teil võimalus tulla järele Common Mööbliäri kesklattu Ülenurme Tehnoparki. Kui tulete kaubale järele Commoni kesklattu, siis transporditasu ei lisandu. NB! Kaup väljastatakse kaubaarve või Commoni e-poe väljaprinditud kaubaarve ning isikut tõendava dokumendi alusel!

 

KESKLADU
 Tööstuse tee 8, Tõrvandi, Kambja vald, 61715 Tartumaa
 Avatud E-R 9.00 - 17.00