Ostukorv

Makseviisid

PANGALINK

Pakume võimalust maksta kauba eest pangalingiga. Peale Common e-poes tellimuse vormistamist, valige soovitud pangalink ning Teid suunatakse valitud internetipanka.

Seal näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele. Pangalinki saate kasutada juhul, kui soovite tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".

Soovitame pangalingiga tasumist, kuna see on kõige mugavam variant, samuti saame sellise makseviisi korral tellimuse kõige kiiremini töösse võtta.

 

ÜLEKANDEARVE

Ülekandega maksmisesks valige peale tellimuse vormistamist makseviisiks "Arvega". Peale Common e-poes tellimuse vormistamist saadame Teile e-kirja makse tegemise jaoks vajaliku infoga. Ülekande selgituse lahtrisse palume kirjutada tellimuse number.

Võtame tellimuse töösse, kui 1 tööpäeva jooksul on laekunud vähemalt 50% tellimuse maksumusest.

Kui makse ei ole 1 päeva möödumisel meie kontole saabunud, loeme tellimuse tühistatuks. Ülekandeid on võimalik teha järgmistele arvelduskontodele:

 

Aderico OÜ

Swedbank: EE832200221063672267

SEB: EE871010220249535229

Teise osamakse tasumine peaks toimuma pärast kauba saabumist lattu ja vähemalt 1 päev enne kauba üleandmist kulleritele.

 

JÄRELMAKS

Common e-pood pakub võimalust maksta soovitud kauba eest nii Common järelmaksuga kui ka Liisi järelmaksuga. Täpsemate järelmaksutingimustega saad tutvuda siin

 

MAKSA KOLMES OSAS

Lisaks tavapärastele makseviisidele on nüüd võimalik jagada ostu eest tasumine kuni 3 kuu peale, ilma igasuguste tasudeta. Ostusummale ei lisandu intressi-, lepingu- ega haldustasu.

Montonio Split maksevõimalused:

Ostu eest võib tasuda korraga, kuid alles kuu aja pärast – Maksa hiljem

Ostu eest võib tasuda kolmes võrdses osamakses – Maksa kolmes osas

Montonio Spliti makseviisina kasutamine ostukorvis on lihtne ja kiire, taotlemine ja lepingu sõlmimine käib paari klikiga!

 1. Vali välja soovitud tooted ja lisa need ostukorvi.

 2. Suundu kassasse maksma ja vali makseviiside seast Montonio Split.

 3. Täida nõutud lahtrid, vali, kas soovid maksta 1 või 3 osas ja esita tellimus.

 4. Tuvasta end Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga, täida vajalikud lahtrid ja esita oma andmed.

 5. Ja ost ongi edukalt lõpetatud! Makseinfo tuleb e-posti aadressile.

 

Montonio Split teenust pakub Montonio Finance OÜ koostöös TF Bank AB Eesti filiaaliga. Tutvu tingimustega müügikohas või küsi nõu asjatundjalt.