facebook

Header

Content

Toodete kategooriad

Makseviisid

PANGALINK

Pakume võimalust maksta kauba eest Swedbanki ja SEB pangalingiga.

Peale Common e-poes tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka. Seal näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele. Pangalinki saate kasutada juhul, kui soovite tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest. Peale maksekorralduse kinnitamist lahkuge internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".Soovitame pangalingiga tasumist, kuna see on kõige mugavam variant, samuti saame sellise makseviisi korral tellimuse kõige kiiremini töösse võtta.ÜLEKANDEARVE

Peale Common e-poes tellimuse vormistamist saadame Teile e-kirja makse tegemise jaoks vajaliku infoga. Ülekande selgituse lahtrisse palume kirjutada tellimuse number.

Võtame tellimuse töösse, kui 1 tööpäeva jooksul on laekunud vähemalt 50% tellimuse maksumusest. Kui makse ei ole 1 päeva möödumisel meie kontole saabunud,  loeme tellimuse tühistatuks.

Ülekandeid on võimalik teha järgmistele arvelduskontodele:

 

Aderico OÜ
Swedbank: EE832200221063672267
SEB: EE871010220249535229
 

Teise osamakse tasumine peaks toimuma pärast kauba saabumist lattu ja vähemalt 1 päev enne kauba üleandmist kulleritele.

 

JÄRELMAKS

Common e-pood pakub võimalust maksta soovitud kauba eest nii Common järelmaksuga kui ka Liisi järelmaksuga. Täpsemate järelmaksutingimustega saad tutvuda siin

Tagasi