facebook

Header

Content

Osta nüüd, maksma hakkad alles sügisel! (25.07.2018)

Kooliaasta algus toob endaga kaasa tavapärasest suuremaid väljaminekuid, kui laps on kooli minemas või endal koolitee ees. Väljaminekute kuhjumist aitab vältida nende hajutamine, jaotades suuremad ostud pikema perioodi peale. Selleks pakume augustikuu lõpuni võimalust osta mööbel Common Järelmaksuga. Nii saad soovitud kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles kolme kuu pärast. 
 
Common järelmaksukampaania - osta praegu ja maksma hakka alles sügisel!
Osta praegu ja hakka maksma alles sügisel – 0-sissemakse, 3 esimest kuud intressivaba ja mitte ühtegi põhiosamakset!
Lisa tooted ostukorvi, vali Kassas makseviisiks Common järelmaks ning autoriseeri end Common järelmaksu keskkonnas ID-kaardi või Mobiil-ID abil sisse logides. Kampaaniatingimused kehtivad ainult valides Common järelmaksu!
 
Igakuise osamakse suurus on 146.37€ ja krediidi kulukuse määr on 34.74% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 1500€, intress 14.90% aastas (fikseeritud), lepingutasu 14.90€, laenu tasumise periood 12 kuud. Enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu asjatundjaga. Järelmaks on finantskohustus. Järelmaksu pakub ESTO AS. Vajadusel konsulteerige ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.
Minimaalne ostusumma on 80 eurot ning minimaalne valitav periood on 6 kuud.
Common järelmaksu pakub ESTO AS – Eesti kõige kiirem ja mugavam järelmaksulahendus (loe lähemalt siit!).

Osta nüüd, maksma hakkad alles sügisel!
Tagasi