Naistepäev on peagi käes. Kuigi lilled, šokolaad või parfüüm on alati hea valik ja tihti kindlapeale minek, võivad kingitused selleks puhuks olla erinevad. Üllata sellel aastal millegi uuega!

Kui Sul on hea kingiidee veel puudu, siis common.ee e-poes oleme kokku pannud valiku sisustuselementidest ja dekoratsioonidest, mis kodukujundusele pühendunud naistele meeldida võiks.

1. Dekoratiivne vaas

Dekoratiivne vaas

Vaas Matera

Lillede kinkimine on kaunis tava, kuid paraku ei püsi lõikelilled kuigi kaua ja peagi peale naistepäeva möödumist vajuvad need juba unustusse. Kingi lilled koos kauni dekoratiivse vaasiga, sest isegi kui lillede aeg läbi saab, jääb mälestuseks alles vaas, mis juba järgmisi tähtpäevi ootama jääb.

 

2. Küünlaalus

Küünlaalus / vaas

Küünlaalus Porto

Küünlaid on paljudeks tähtpäevadeks hea kinkida, need loovad romantilise ja hubase atmosfääri. Dekoratiivne küünlaalus ja meeldiva lõhnaga küünal on kindlasti muljetavaldav kingitus.

 

3. Peegel

Peegel

Peegel Trapani

Kaunis naine, kes ei väsi enda välimuse eest hoolitsemisest, on kindlasti õnnelik peegli üle, mille ees igapäevaseid toiminguid mööda saata. Anna kingitus üle sõnumiga, et imetled teda väga.

 

4. Dekoratiivne lauake

DiivanilaudDiivanilaud Bastia

Väike kaunis lauake on igas kodus hea sisustusese, mis leiab kasutust tihti erinevates kohtades. Usu, naine teab täpselt, mille jaoks see parasjagu vajalik on.

 

5. Dekoratiivpadi

DekoratiivpadiDekoratiivpadi Alvito

Naine, kes pöörab erilist tähelepanu kauni kodu loomisele, peab lugu ka dekoratiivsetest padjadest. See on armas ese, mis pakub nii visuaalset naudingut kui ka mugavust. 

 

Rohkem sisustuselemente ja kingiideid leiad meie e-poest. Naistepäeva puhul on kõik dekoratsioonid, vaibad ja muud sisustuskaubad 20% soodsamad!