Istud nukralt kodus ja kuuled lugusid, kuidas sõbrad aiamööblit koju veavad? Ära kurvasta! Siin on sulle 3 varianti, kuidas suvi koju tuua, kui aeda ega terrassi pole.

 

1) Lisa siseruumidesse valgust

Kaunis suvine hommiku- ja õhtupäike toob naeratuse ka kõige kurvemale näole - lase sel jõuda ka oma koju!

Commonis on ideaalne valik peegleid ja kvaliteetseid Azzardo disainvalgusteid sinu kodu valgustamiseks:

Peegel Trapani - minimalistlik peegel sobib ideaalselt igasse tuppa ning tänu eemaldatavale paelale on seda lihtne ümber paigutada.

Peegel Avola - sarnaselt Trapanile on ka Avola minimalistlik ning seda on lihtne ümber paigutada. Ideaalne, kui vajad pikka peeglit mitmes toas, kuid ei soovi selleks mitut peeglit soetada.

Laevalgusti Ranch - suviselt kerge disainiga valgustid Ranch sobivad ideaalselt nii elu- kui ka magamistuppa.

Põrandavalgusti Toma - kui soovid ise täpselt otsustada, kuhu ja kuidas valgus langeda võiks, on Toma põrandavalgusti sulle ideaalne kaaslane! Saadaval mitmetes värvikombinatsioonides, et sobida just sinu koju!

 

2) Õhuline mööbel palavateks päevadeks

Istusid oma kuninglikule nahkdiivanile, vaatasid Netflixist mõne lemmikseriaali ning nüüd oled lootusetult diivani külge kleepunud? Meil on sulle lahendus! Suviselt õhuline disainmööbel, mis sobib nii rõdule, kui ka tuppa.

Tool Helsinki - mugav põhjamaise disainiga tool, mis sobib suurepäraselt igasse tuppa.

 

Tool Trieste - klassikaline aiamööbel uues võtmes, mis ei jäta külmaks ka kõige trendikamaid külalisi. Trieste sarja kuulub ka diivan ning nii diivan kui ka toolid on saadaval musta viimistlusega.

 

Tugitool Cazar - kui punutised pole sinu jaoks, aga trendikat tugitooli oleks vaja - võta Cazar!

 

3) Lase suvi esikusse

Kui muud toad on juba suviselt sisustatud, kuid suvi ei taha esikusse mahtuda, on aeg saata talveriided ja jalatsid uut hooaega ootama.

 

Jalanõudekapp Shoes - klassikalise disainiga jalanõudekapi esikülg on kaetud peeglitega, et lisada veelgi rohkem avarust sinu esikusse.

 

Konsoollaud Kasan - kui tahad stiilset ja praktilist esikumööblit on ainuõige valik Kasan. Valikust leiad nii seinanagi, peegli, pingi kui ka konsoollaua.

 

Nagi Vinson - vastupidav metallist nagi Vinson on tänu vihmavarjuhoidjale tubli abimees ka päevadel, mil päike nii eredalt ei paista.